W każdym tygodniu jest sobota. A w tygodniu urodzinowym jest to wręcz urodzinowa sobota i naszym zdaniem to musi być sobota wyjątkowa. Kiedy, leżąc nad ranem w wannie, marzymy o rzeczach najlepszych, przypomina się nam imprezowa scena z filmu "Wielkie piękno". Zabawa na dachu na zawsze została w naszych czarnych sercach. 

Będziemy przywoływać wielkie i piękne wspomnienia z całego roku. Życząc sobie upalnej nocy; przenosimy się do Rzymu; zakładamy najbardziej ELEGANCKIE kreacje, a na twarze zakładamy MASKI.

Bądźcie w tym z nami. Na placu. W samym centrum miasta.Zaczniemy dźwiękami WIOLONCZELI*, a przed północą rozpoczniemy najbardziej szaloną i malowniczą imprezę."Świat jest zbyt skomplikowany, by pojął go jeden człowiek" - powiedział bohater rzymskiej dekadencji, Jep Gambardella. Wesprzyjcie nas w sobotnim poszukiwaniu sensów. 

*na wiolonczeli zagra Can Kehri - muzyk ze Stambułu, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, od 7 lat mieszkający w WarszawieTo wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach czwartych urodzin BarStudio mieszczącego się w Studio Teatrgaleriiw Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad w Warszawie.

Wasze Zdrowie!! Bądźcie w tym z nami. W naszym mieście.Wspierają nas: Plac Defilad, Teatr StudioCo Jest Grane24Example.pl, Warsawholic

Dołącz do wydarzenia