4. płyta Pauli&Karola | 4. urodziny baruStudio | 4. sezon Placu Defilad

Pisali te piosenki przez ostatnie dwa lata. W mailach, smsach, przez telefon, zdalnie, na raty. Trochę w Polsce, trochę poza. Część pomiędzy. Międzymiastowo. Międzypaństwowo. Właśnie skończyli zdjęcia z japońską ekipą filmowców do klipu do najnowszego singla „Rocky" promującego ich czwartą płytę „Our Town”. Premiera płyty zaplanowana jest na 19 maja 2017. 


Koncert premierowy: 26 maja 2017, godz. 20:00

After party z Double Trouble

Paula i Karol osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji. Śpiewali po angielsku (oboje mimo polskich rodowodów wychowywali się zagranicą), grali na instrumentach, którymi nie posługiwali się zresztą z wirtuozerią, dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych, uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. Szybko stali się pionierami rozrastającej się w Polsce sceny indie folkowej. Oryginalni, obco-swojscy, ale nie przaśni. Sprzedają płyty na całym świecie - poza Niemcami, w których grają równie często co w Polsce – ich muzyka jest popularna w tak różnych miejscach, jak Brazylia i Islandia. Jednak praca nad nowym, czwartym w dorobku zespołu albumem „Our Town” stała się dla Pauli Bialski i Karola Strzemiecznego prawdziwą próbą sił i najtrudniejszym sprawdzianem w życiu.

Double Trouble miksują sikstisowy rock&roll, sewentisowe disco, ejtisowy pop, najntisowe evergreeny i współczesne hity. Puszczają piosenki do dzikich parkietowych harców, radosnego picia alkoholu i wskazywania palcem sufitu. 

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach czwartych urodzin baruStudio mieszczącego się w STUDIO teatrgalerii w Pałacu Kultury i Nauki na Placu Defilad.

Wasze Zdrowie! Bądźcie w tym z nami.

Dołącz do wydarzenia