Kolacja Sen Nocy Letniej. Cudowne konstelacje

20:00

24/6/19

U Shakespeare’a sen nocy letniej to seria magicznych przeobrażeń, gwałtownych emocji, niespodziewanych konstelacji. U nas – podobnie. Po raz czwarty, a w tym roku razem z Coca-Cola, zapraszamy na kolację w wyjątkowej scenerii Placu Defilad – w letnią noc, pod gwiazdami, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Wydarzy się wiele: kilkaset osób przy wspólnym stole, doskonałe menu przygotowane przez CookUp, opowieści o potrawach, które towarzyszyły nam w trakcie minionych 30 lat i Coca-Cola, która gości na naszych stołach od kilkudziesięciu lat. Stała się częścią pop-kultury, a dla Polaków w okresie przemian była symbolem wolności i wielkiego świata.

Tegoroczną kolacją chcemy wspólnie świętować fantastyczną transformację, która przydarzyła się nam w 1989 roku. Przypomnijmy sobie, co w ciągu tych trzech dekad jedliśmy i jak to, co jedliśmy, zmieniało nas oraz cały świat wokół. Zapraszamy do celebrowania wolności, dialogu, szacunku i bycia razem ponad podziałami. Niezależnie od przekonań i pochodzenia, wszędzie na świecie to właśnie kuchnia, jedzenie i wspólny stół na co dzień łączą ludzi.  

Menu opublikujemy już wkrótce.

#WSTĘP: 125 zł
SPRZEDAŻ  BILETÓW WYŁĄCZNIE ONLINE
rusza 11 czerwca (wtorek), o godz. 12.00

Partnerami kolacji są
Miasto Stołeczne Warszawa
Coca-Cola
CookUp
Grąbczewscy
Costa Coffee

Pałac Kultury i Nauki Warszawa

Dołącz do wydarzenia